VERİ TOPLAMA TEKNOLOJİLERİNDE EN İYİYİ HEDEFLEYİN

 

Veri toplama ve işleme teknolojileri uzun yıllardır sektörün iş yükünü hafifleten, insani hata payını sıfıra yakın bir seviyeye indiren ürünler sunuyor. Verilerin fiziksel olarak okunması, toplanması ve bağlı olunan network ağına aktarılması işlemleri için kullanılan barkod okuyucu el terminalleri Anadtek ve otomasyon sistemleri sayesinde hem güvenilir hem de firesiz olarak gerçekleştirilebiliyor. Firmamız 10 yıldan fazla bir süredir sektörün önde gelen firmalarına yaptığı çözüm ortaklığı ile veri toplama ve işleme hizmetleri veriyor. Satışını, kurulumunu ve teknik servis işlemlerini gerçekleştirdiğimiz ürünler içinde el terminallerikablolu-kablosuz barkod okuyucularbarkod yazıcı cihazlar, sarf malzemeleri, barkod okuma özelliğine sahip tabletler ve RF-ID özellikli ürünler bulunmaktadır.

El Terminalleri Ve Kullanım Alanları

Firmamız veri toplama konusunda uzman markalar olan MotorolazebraHoneywell,Unitec gibi markalarla çalışıyor. El Terminalleri sahada barkod okumaya, stok takibi yapmaya, ürünlerin son durumlarını izleme gibi olanaklar sağlar. Teknik özelliklerine göre metrelerce uzakta olan ürünlerin dahi barkodlarını okuyabilen ürünler de yine portföyümüz içinde bulunmaktadır. Anadtek olarak sektörün önce gelen firmalarının okuma ve işleme sistemlerinin satış, kurulum ve işletme eğitimleri konusunda firmalara destek veriyoruz. Ayrıca el terminalleri sayesinde kare kod okuma işlemleri ve RF-ID özellikli istemlerden bilgi alma işlemleri de yapılabilmektedir.

Barkod Okuyucular ve Yazıcılar

Barkod okuyucu ve yazıcı teknolojileri en çok kullanılan veri işleme teknolojileri arasında yer almaktadır. Barkod okumaya yarayan el terminalleri okuma özelliklerine göre 1D ve 2D tipi barkodların okunması işlemini yaparlar. Kulanım alanına göre kablolu ya da kablosuz modellerini bulabileceğiniz ürünler otomasyon sisteminin ilk veri girdisi yapılan fiziksel ögesidir. Okunan barkodlar network sistemine aktarılarak işlenirler. Sitemin bir diğer önemli ögesi ise barkod yazıcılardır. Küçük ve kompakt olan bu cihazlar üretim ya da perakende satış faaliyetleri gerçekleştiren firmalarda ürün bilgileri gibi bilgilerin yazılması için kullanıma uygunlardır. Termal olarak içinde rulo halinde bulunan etikete yazı yazan bu cihazlar hızlı ve sessiz bir yapıya sahiptirler.

Kart Yazıcı Cihazlar

Kart yazıcı cihazlar kartvizit boyutundaki PVC ve RF-ID özellikli ya da manyetik bantlı kartlara yüksek çözünürlük ile çift taraflı baskı yapılabilmesini sağlarlar. Bu tip kartlar kartlı geçiş sistemleri ya da personel takip sistemlerinde sıklıkla kullanılan yöntemlerdir.

"Size Ulaşalım"