Barkod yazıcılar herhangi bir işyerinde pratik olarak baskı yapabildikleri düşünüldüğünde, şüphesiz en çok yönlü yazıcılardan bazılarıdır. Bu yazıcılar, birçok uygulama için hepsi bir arada seçeneğinizdir.

Tüm Barkod yazılar eşit değildir. Birçok farklı boyutta gelirler, baskı çözünürlüğü, seçenekler, bağlantı şeçenekleri gibi liste uzayıp gidiyor. Başlıca markalar arasında Zebra, Datamax, Honeywell, TSC ve daha fazlası bulunur.

İhtiyacınıza özgü işletmenize uygun barkod yazıcı seçmenize yardımcı olmak adına bı içeriği hazırladık.

Etiket Boyutu

Günlük etiket hacmi, doğru barkod yazıcısının seçilmesinde en önemli faktördür. Aşağıdaki tablo, günlük etiket hacmi miktarı için hangi yazıcı sınıfının uygun olduğunun iyi bir göstergesidir.

Masaüstü Barkod Yazıcı

  • Küçük hacim gerektiren alanlar.
  • Günde 500’den az etiket yazdırma.

Bu tür bir yazıcı, genel olarak günde 500 etiketten az olmak üzere az baskı miktarları için tasarlanmıştır. Masaüstü yazıcılar, bir iş ofisinde varlık etiketleme veya etiket değiştirme gibi hafif baskı işleri için idealdir. Zebra Honeywell veya TSC masaüstü serisi gibi yazıcılar,  daha küçük hacimler dışında, daha büyük endüstriyel muadilleriyle aynı yüksek kaliteyi oluşturmaya devam ediyor.

Endüstriyel Barkod Yazıcı

  • İhtiyacınıza göre 3.000-10.000 etiketten yüksek hacimli baskı
  • Tipik olarak üç alt sınıfa ayrılır; Orta Sınıf Endüstriyel, Endüstriyel, Yüksek Endüstriyel
  • Yazdırma hızının önemli olduğu durumlar
  • Zorlu çalışma koşulları
  • Kesinti süresinin iş operasyonları için çok etkili olduğu görev açısından kritik koşullar
  • Esneklik ve ayrıca bilgisayarsız baskı koşulları

Endüstriyel Barkod Yazıcılar, yüksek baskı hacimli ortamlar ve diğer zorlu baskı uygulamaları için tasarlanmıştır. Bu Barkod Yazıcıları, daha fazla ortam/etiket depolama kapasitesine sahiptir ve neredeyse her tür etiketi üretmek için artırılmış çözünürlüklerde yazdırabilir. 

Çok sayıda endüstri uygulamasında kullanıldıklarından, sağlam yapıları onları çoğu üretim ve işleme ortamına en uygun hale getirir. Örneğin, müşterilerimizin üretim yapan,gıda üreticileri, depolama tesisleri, lojistik ve ambarlar, genel üreticiler ve daha yüksek hacimlerde güvenilir baskının hayati derecede önemli olduğu diğer birçok müşteridir.

Endüstriyel yazıcılar, masaüstü sürümlerinden daha büyük ve daha sağlamdır ve yüksek hacimli baskı ortamlarında mükemmeldir. Günlük birkaç bin etiketten tüm gün baskıya kadar, bu yazıcılar daha fazla medya alacak ve 0,5 inçten 8 inç genişliğe kadar baskı yapacak şekilde yapılmıştır.  İşleme ve üretim ortamlarının yanı sıra depo, lojistik ve dağıtımda Zebra ZT411 ve  ZT421 serisi, Zebra431 , Honeywell PM45 , Honeywell PD45 / PD45S , TSC gibi yazıcıları keşfedeceksiniz  .

Çok miktarlarda barkod yazdırıyorsanız ve görev açısından kritik yazdırma gereksinimleriniz varsa, endüstriyel bir termal etiket yazıcısı olası bir seçimdir.

Referanslarımız

Anadtek Bilişim Teknolojileri Tic. San. Ltd. Şti, 10 yılı aşkın sektörel tecrübesiyle, Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama ( OT/VT ) sektöründe faaliyet gösteren bir bilişim firmasıdır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda uygun ürünlerin belirlenmesi, temin edilmesi, kurulumu ve devreye alınması, kullanıcı eğitimlerinin verilmesi, kullanım s...

Anadtek Bilişim Teknolojileri Tic. San. Ltd. Şti, 10 yılı aşkın sektörel tecrübesiyle, Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama ( OT/VT ) sektöründe faaliyet gösteren bir bilişim firmasıdır. Müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda uygun ürünlerin belirlenmesi, temin edilmesi, kurulumu ve devreye alınması, kullanıcı eğitimlerinin verilmesi, kullanım s...

İLETİŞİM
İLETİŞİM